Tesco закриває ще чотири своїх магазини в Польщі

31 Травня 2019
Tesco в Польщі

Ні для кого не секрет, що впродовж декількох останніх років, особливо після запровадження безвізового режиму в Україні, шопінг в Польщі став вельми популярний серед наших співвітчизників. В сусідню країну їдуть купувати не лише авто, побутову техніку чи одяг. Дуже часто люди вирушають в Польщу за продуктами, ціни на які іноді тут значно дешевші, ніж в Україні, а якість самих продуктів перевірена високими стандартами ЄС. 

   ⇒ Вам також буде цікаво знати: Де вигідніше купувати продукти: порівняння цін в супермаркетах Польщі 

Зазвичай для закупів обирають найпопулярніші в Польщі мережі супермаркетів, про які точно знає кожен: Biedronka, Lidl, Tesco, Auchan, Piotr i Paweł вже давно стали свого роду продуктовими гігантами на польському ринку торгівлі. Однак часто навіть такі "зірки" не витримують конкуренції.

Супермаркети в Польщі постійно змагаються між собою у залученні клієнтів. Вигідні акційні пропозиції та знижки, які вони пропонують, приваблюють все більше нових покупців. Для когось це однозначно стає перевагою, позаяк, більше покупців та постійних клієнтів впливають на роботу мережі позитивно, а от деякі супермаркети в Польщі не витримують конкуренції і починають працювати у збиток.

Шопінг в Польщі

Виживає сильніший, або сумна статистика Tesco в Польщі

Яскравим прикладом є популярна мережа супермаркетів Tesco. Протягом останніх декількох років кількість магазинів цієї мережі в Польщі постійно зменшується. Так, у 2015 році було закрито чотири супермаркети, у 2016 - сім. У червні 2017 року мережа оголосила про намір закрити аж 9 супермаркетів. А вже наприкінці серпня 2017 року в Польщі нараховувалось 424 супермаркети Tesco. Того ж року у листопаді було вирішено закрити ще три супермаркети. 

У 2018 року у компанії оголосили про закриття ще шістьох своїх супермаркетів - у Лодзі , в Константинуві-Лодзькому, в Тухуві, Варшаві, Вроцлаві та Каліші. Відтак мережа Tesco зменшилась до 418 супермаркетів.

Для порівняння, найбільша роздрібна мережа супермаркетів в Польщі Biedronka має 2 820 магазинів в більш ніж тисячі населених пунктів країни. А популярна німецька мережа супермаркетів Lidl нараховує в Польщі понад 630 своїх магазинів. 

Tesco в Польщі

   ⇒ Читайте також: В Tesco оприлюднили шокуючі факти: скільки їжі тут викидають у смітник

Закриття ще чотирьох супермаркетів Tesco в Польщі у 2019 році

Цього разу в Tesco оголосили про чергове закриття ще чотирьох своїх супермаркетів і одного центру дистрибуції в Польщі

"Ці зміни є частиною нашої роботи, спрямованої на підвищення ефективності діяльності Tesco в Польщі до того рівня, якого ми вже досягнули в інших країнах Центральної Європи", - пояснив ситуацію директор Tesco в Польщі Марцін Бехан.

Адреси магазинів Tesco, які вже невдовзі будуть закриті:

  • Нови Сач (ul. Prażmowskiego)
  • Руда-Шльонська (ul. 1 Maja)
  • Старогард-Ґданський (ul. Zblewska)
  • Ольштин (ul. Pstrowskiego)

Магазини будуть працювати до кінця липня цього року, у випадку з магазином в Новому Сачі - до кінця вересня.

Крім того, Tesco також закриває один з трьох своїх розподільних центрів, розташований у Познані. Цей склад в Коморниках поблизу Познані відкрився тільки в 2016 році і поставляв продукцію майже до 120 торгових точок Tesco в західній і північній Польщі.

Tesco в Польщі

Нагадаємо, Tesco - всесвітньовідома британська мережа супермаркетів, що посідає друге місце у світі за чистим прибутком серед рітейлерів (компаній, що займаються роздрібною торгівлею).

Якщо ж ви зібралися на закупи до Польщі, рекомендуємо вам ознайомитися із акційними газетками супермаркетів у Польщі, завдяки яким ви зможете порівняти ціни і пропоновані акції і обрати для себе найвигідніші пропозиції. Графік виходу газеток (каталогів) з акціями та знижками у супермаркетах Польщі шукайте ТУТ.

Читайте також:

Мережа Biedronka відкриває в Польщі новий формат магазинів - аутлети

Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

Де вигідніше купувати продукти: порівняння цін в супермаркетах Польщі 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах