Українці не зможуть в’їжджати до ЄС щонайменше до 1 липня

05 Червня 2020
перетин кордону з польщею під час карантину

В ЄС не підтримали скасування обмежень на в’їзд громадян третіх країн до Шенгенської зони після 15 червня. Натомість, на черговому засіданні міністри внутрішніх справ країн-членів Союзу вирішили відкласти це питання щонайменше до 1 липня. 

Про це за результатами засідання повідомила єврокомісар Йлва Йоханссон. За її словами, міністри вважають, що спершу слід відновити повноцінне функціонування самої зони Шенген, а вже потім відкривати її зовнішні кордони, в тому числі й з Україною. 

Єврокомісар пояснила, що скасування обмежень на в’їзд іноземних громадян до ЄС після 15 червня було ініціативою Єврокомісії, однак майже всі країни-члени підтримали коротке продовження закриття кордонів.

"Це означає, що обмеження на зовнішніх кордонах залишаться до кінця червня, і я вважаю, що ми повинні розглянути питання про скасування на початку липня", - сказала Йлва Йоханссон. 

перетин кордону з ЄС карантин

За словами європейської політикині, найближчим часом Єврокомісія продовжить консультації з державами ЄС щодо того, з якими країнами і коли будуть відкриті кордони Союзу. Вона також наголосила, що одночасного відкриття для всіх третіх країн не буде. Тим не менше, на думку Йоханссон, на повноцінне функціонування Шенгенської зони слід очікувати аж наприкінці червня, хоча профільні міністри домовилися досягти цього вже до 15 червня.

Нагадаємо, Польща планувала відкрити свої кордони після 15 червня. Зараз на територію країни можуть потрапити лише певні групи іноземців, зокрема і сезонні робітники.

⇒ Читайте також:

Польща поступово відновлює регулярні залізничні, автобусні та авіаперевезення. Які обмеження діятимуть?

В Україні відновлюють роботу ППВА. Як подати документи на візу в Польщу

FlixBus Польща відновлює автобусні рейси, зокрема до Медики

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах