На польський ринок онлайн-торгівлі входить Amazon

20 Лютого 2020
амазон доставка в україну 2020

В Польщі активно розвивається інтернет-торгівля. Сприяють цьому не лише глобальні тенденції, але й місцевий контекст. Як ми пам'ятаємо, наприкінці 2017 року після довгих дискусій та суперечок в Польщі прийняли закон про заборону торгівлі у неділю та під час офіційних вихідних. Однак потреби та апетити споживачів від цього не зменшились - купувати продукти споживання, одяг і взуття чи інші товари щоденного вжитку все одно необхідно, навіть у неділю. Згідно з опублікованими нещодавно результатами опитування, обмеження торгівлі в Польщі суттєво вплинуло на щоденну рутину багатьох людей, які не знайшли іншого виходу, ніж купувати ті ж товари онлайн. Досі найпопулярнішою платформою для онлайн-шопінгу в Польщі було Allegro, однак вже невдовзі компанії доведеться ділитись популярністю серед польських споживачів з іншою корпорацією - американським Амазоном. 

Amazon в Польщі: дата та умови виходу на ринок

Ще до кінця 2020 року на польському ринку інтернет-торгівлі може з’явитись новий потужний гравець - всесвітньо відома американська онлайн-платформа Amazon.com, один із перших веб-сервісів з продажу товарів масового попиту. У Польщі компанія планує відкрити інтернет-магазин і доставляти товари за посередництвом Польської Пошти (Poczta Polska). Про це з посиланням на власні джерела повідомляє польське видання "Gazeta Wyborcza", передає vsetutpl.com.

Поки що ні сам Амазон, ні Пошта Польська офіційно не коментують інформацію. Однак, "Gazeta Wyborcza" з впевненістю заявляє, що компанії ведуть активні переговори про можливість співпраці на польському ринку. Національний поштовий оператор Польщі вже навіть пройшов спеціальні тести Амазона з перевірки якості обслуговування. 

Згідно з інформацією "GW", якщо компанії таки дійдуть до порозуміння, Poczta Polska офіційно займеться доставкою товарів з веб-сайту Amazon на території Польщі та України. Остаточні домовленості мають бути досягнуті в квітні 2020 року. 

доставка з амазон в польщі 2020

⇒ Укрпошта доставлятиме посилки з Польщі за посередництвом пачкоматів InPost

Зараз американська корпорація Amazon володіє на території Польщі мережею складських приміщень, завдяки яким обслуговує свій онлайн-сервіс у Німеччині. До слова, клієнти Амазон з Польщі поки що користуються польськомовною версією саме німецького веб-сайту Amazon.de. Дистрибюторські центри американської компанії працюють у таких польських містах, як Познань та Вроцлав, а також в околицях Щецина і Лодзі. Окрім цього, концерн займається також Центром Розвитку Технології в Ґданську, а також офісом Amazon Web Services у Варшаві. 

Amazon на польському ринку стане серйозним конкурентом для національного онлайн-сервісу Allegro. Саме ця платформа досі є найбільш популярною серед любителів онлайн-шопінгу в Польщі. Крім цього, Амазон може переманити до себе польських клієнтів китайської онлайн-платформи AliExpress. До слова, сервіс нещодавно домовився про співпрацю з польською компанією InPost і тепер доставляє товари з Китаю безпосередньо до пачкоматів.

Нагадаємо, цьогоріч популярний в Європі бренд одягу, взуття та аксесуарів для дорослих і дітей Primark відкриє свій перший магазин в Польщі.

⇒ Читайте також:

InPost запускає послугу доставки до пачкоматів у вихідні

Пачка сигарет за 50 злотих і податок на цукор - в Польщі взялись за здоров’я громадян

В Україні хочуть дозволити магазини “Дьюті фрі” при поверненні з-за кордону

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах