Польща відкриває внутрішні кордони і відновлює міжнародні авіарейси

10 Червня 2020
польща відкриває внутрішні кордони з єс

У ніч з 12 на 13 червня Польща відкриє свої внутрішні кордони з країнами-членами ЄС, а з 16 червня відновить міжнародні авіаперельоти. Про це сьогодні, 10 червня, під час прес-конференції повідомив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

За його словами, з 13 червня на кордонах Польщі з країнами Європейського Союзу, а саме з Німеччиною, Чехією, Словаччиною та Литвою більше не буде жодного контролю - можна буде вільно подорожувати, як і до карантину. Аби ці подорожі відбувались більш комфортно, з 16 червня польський уряд також планує відновити міжнародні авіаперевезення, про що вже повідомляють польську авіакомпанію LOT. 

В'їжджати на територію Польщі без обов'язку проходити 14-денну самоізоляцію зможуть і самі поляки, і громадяни ЄС. 

ситуація на кордоні з польщею зараз

Матеуш Моравецький також наголосив, що наразі йдеться про зняття обмежень на перетин польського кордону лише для іноземних громадян з країн-членів Євросоюзу. Тобто ситуація на кордоні Польщі з Україною, Білоруссю та Росією залишається без змін - в’їжджати можуть лише певні категорії громадян

“Поки що ми обмежуємо наше рішення щодо відкриття кордонів лише до країн Євросоюзу…. Вже сьогодні ми сконтактуємось із представниками авіакомпанії LOT, щоб перевізник міг запланувати відновлення своєї роботи на міжнародних маршрутах”, - пояснив польський прем’єр.

Нагадаємо, пандемія коронавірусу, яка почала стрімко поширюватись Європою на початку весни 2020 року, змусила практично всі країни закрити свої кордони для іноземних громадян. Відповідне рішення у Польщі прийняли 15 березня - спочатку на 10 днів, однак потім обмеження постійно продовжували. 

Для тих іноземців, які все ж мали право в’їжджати до Польщі, діяв обов’язковий 14-денний карантин. На початку травня його скасували для деяких груп осіб, які проживають в Євросоюзі, а потім також послабили для сезонних робітників з України, дозволивши відбувати самоізоляцію під час роботи в полі

Додамо, країни ЄС вирішили не знімати заборону на в’їзд громадян третіх країн до 1 липня.

⇒ Читайте також:

Ryanair дозволить безкоштовно змінювати дату рейсів

Польща поступово відновлює регулярні залізничні, автобусні та авіаперевезення. Які обмеження діятимуть?

В Україні відновлюють роботу ППВА. Як подати документи на візу в Польщу

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах