За минулий рік українці придбали в Польщі майже 2 тисячі квартир

30 Липня 2018
нерухомість в Польщі

Згідно з офіційними даними Об'єднання українців у Польщі, кількість наших співвітчизників у цій країні становить 250-500 тис. - це лише ті особи, які проживають тут тривалий час, або ж отримали польське громадянство. Однак, якщо брати до уваги українських студентів, які навчаються в польських ВУЗах і працівників з України, то це число сягає навіть двох мільйонів, а це - увага! - більше, ніж все населення Варшави.

З кожним роком охочих працювати, навчатися і навіть жити в Польщі стає все більше. І на підтвердження цього маємо статистику купівлі нерухомості українцями в Польщі.

Купівля нерухомості в Польщі українцями: статистика попередніх років

Українці найчастіше з-поміж усіх іноземців в Польщі купують тут житло. Це зовсім не дивно, адже ціни на нерухомість в Польщі доступні, особливо у порівнянні з цінами на житло у інших країнах, що входять до складу ЄС, а купити квартиру в Польщі іноземець може без жодних проблем: з мінімальним пакетом документів і за досить короткий термін.

нерухомість в Польщі

Слід зауважити, що часто українці купують житло в Польщі не лише для себе, а й заради бізнесу - для отримання стабільного доходу від здачі в оренду придбаного в Польщі житла

Тільки у 2014 році українці купили 418 квартир і, згідно з рапортом Міністерства Внутрішніх Справ Польщі, посіли друге місце серед продажу житла іноземцям, поступившись лише німцям. 

У 2015 році цей показник виріс аж на 20-30%, а у 2016 році українці таки випередили покупців нерухомості з Німеччини. За статистичними даними, того року українці купили у Польщі близько 64 000 квадратних метрів нерухомого майна, випередивши, таким чином, німців (близько 43 000 кв. метрів) та британців (близько 18 000 кв. метрів). 

Читайте також: Як відрізняються ціни на вторинному і первинному ринку житла у Польщі

Майже дві тисячі квартир за один рік: українці б'ють рекорди із купівлі нерухомості в Польщі

2017 рік побив усі рекорди - минулого року громадяни України купили у Польщі 70 тисяч квадратних метрів житла. Тобто, придбали 27% усієї житлової площі, що її купили загалом всі іноземці в Польщі. Усього ж українці придбали 1 191 квартиру

нерухомість в Польщі

Найчастіше українці розглядають купівлю житла в Польщі як прибуткову інвестицію, адже його ціна на ринку з роками тільки зростатиме, до того ж, помешкання у великих польських містах, таких як Краків, Варшава, Лодзь, Вроцлав та ін., можна досить вигідно здавати в оренду, що приносить непоганий пасивний заробіток. 

Читайте також: Скільки можна заробити на нерухомості в Польщі та в інших країнах Європи

Чи вигідно українцям купувати нерухомість в Польщі?

Все більше і більше українців стають власниками житла в Польщі. Однак наскільки це вигідно і зручно? І чи не стане збір всіх необхідних документів важкою перепоною?

Насправді, придбати квартиру в Польщі іноземцеві не так вже й складно. Для цього потрібно мати всього лише два важливих дозволи:

  1. дозвіл на проживання в Польщі на певний термін (карта побиту)
  2. дозвіл на поселення (довгострокове перебування в якості резидента Євросоюзу)

нерухомість в Польщі

Що ж до цін на квартири, то в Польщі вони досить лояльні, а ринок нерухомості тут постійно росте - з кожним роком новобудов в Польщі стає все більше, при чому квартири в них розкуповуються миттєво.

Детальніше про процедуру купівлі квартири в Польщі та про ринок нерухомості читайте у статті: Нерухомість в Польщі. Ціни

Читайте також:

Скільки коштує місяць проживання в Польщі

Обмін валют в Польщі

Лише 11% українців, які працюють в Польщі, хочуть залишитись тут жити назавжди

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах