До кінця року Biedronka планує відкрити ще 50 супермаркетів в Польщі

01 Листопада 2018
Biedronka

Мережа супермаркетів Biedronka визнана найпопулярнішою торговою мережею Польщі. І популярністю вона користується не лише серед поляків. Здебільшого наші співвітчизники, вирушаючи на закупи в Польщу, так само обирають для цього супермаркети Biedronka.

Шопінг в Польщі вже давно став для наших співвітчизників вельми вигідною справою, тож черги на кордоні з тих, хто бажає скупитися саме в Польщі, не меншають. Це і не дивно, адже популярні польські дисконти (до числа яких входить і Biedronka) завжди пропонують своїм клієнтам знижки і вигідні акційні пропозиції, та й самі ціни на продукти і товари тут одні з найдешевших в Європі.

До речі, практично всі польські супермаркети щотижня випускають промогазетки з акціями на певні товари, ознайомитися з ними ви можете на нашому сайті.

супермаркети Biedronka

Читайте також: Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

Відкриття нових магазинів Biedronka у 2018 році

Слід зауважити, що не всі дисконти в Польщі витримують конкуренцію. Наприклад, популярна мережа Tesco вже не вперше за цей рік повідомляє про чергове закриття декількох своїх магазинів. Чого не скажеш про улюблену всіма Biedronka: кількість її супермаркетів навпаки збільшується, при чому, змінюється не лише кількість магазинів, а й їхня якість, наповнення та зовнішній вигляд.

Так, нещодавно Biedronka відкрила п’ять магазинів абсолютно нового формату, змінивши не тільки дизайн самого торгового залу та логотипу, а й саму концепцію супермаркету, перетворивши нові магазини на так звані “luxury”.

нові магазини Biedronka

Крім того, цього року популярна польська торгова мережа також анонсувала відкриття перших в Польщі магазинів-аутлетів, які пропонують одяг, взуття, аксесуари та інші товари з минулих колекцій відомих брендів зі значними знижками (від 30 до 90%). Зокрема, перший такий магазин вже відкрився цього літа в Познані.

Загалом же з початку року до вересня Biedronka відкрила в Польщі 54 нових магазини та модернізувала 153 вже існуючі відділення. І навіть на цьому компанія не збирається зупинятися!

Biedronka обіцяє ще 50 нових супермаркетів до кінця року

На цьому “експансія” Бєдронки на теренах Польщі не закінчується. В представництві торговоЇ мережі повідомили про наміри вже до кінця цього року, в четвертому кварталі 2018, відкрити щонайменше 40, а то й 50 нових магазинів - по справжньому наполеонівські плани!

нові магазини Biedronka

Плани розширити мережу магазинів небезпідставні: по-перше Biedronka є найпопулярнішим супермаркетом в Польщі і приносить чималий дохід, по-друге, як заявляє керівництво мережі, економічне зростання самої країни не може не позначитися на успішності такої великої компанії, як Biedronka.

Нагадаємо, що цього року Польща офіційно увійшла до групи найрозвиненіших країн світу і стала в один ряд з такими країнами як США, Японія, Великобританія, Німеччина та Канада.

Читайте також:

Biedronka відкрила в Польщі магазини нового формату. Такою ми її ще не бачили!

Мережа Biedronka відкриває в Польщі новий формат магазинів - аутлети

В Польщі пропонують збільшити час заборони торгівлі з суботи до понеділка

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах