На Львівщині відремонтують ще одну прикордонну дорогу

01 Жовтня 2020
ремонт прикордонних доріг до польщі

У 2019 році український уряд мав рішучі та амбітні плани щодо реконструкції прикордонної інфраструктури. Кошти на це в межах кредиту ще кілька років тому виділив польський уряд. Та коронакриза і карантин внесли свої поправки у плани Держмитниці. На невизначений термін перенесли реалізацію проекту електронної черги на перетин кордону через КПП Краковець-Корчова. Відтермінували також початок ремонтних робіт на самому пункті пропуску. Окрім того, на 2020 рік планувалась реконструкція траси М10 Львів-Краковець, однак поки що проект існує лише в документах.

Та все ж, деякі прикордонні інфраструктурні об’єкти таки дочекались обіцяного ремонту. Так, наприкінці липня стартувала реконструкція дороги Мостиська-Краковець, яка з’єднує між собою пункт пропуску Краковець-Корчова та місто Мостиська. Останнє розташоване всього за 13 км від ще одного митного переходу - Шегині-Медика. А наприкінці серпня стало відомо про початок довгоочікуваного ремонту автомобільної дороги Яворів-Грушів. Тепер до реконструкції планують підготувати прикордонну дорогу, що веде від КПП Смільниця-Кросценко до Старого Самбора. Детальніше про те, коли розпочнуться роботи на цій трасі читайте далі у нашому матеріалі.

На Львівщині відремонтують дорогу до КПП Смільниця-Кросценко

У жовтні Служба автомобільних доріг Львівщини обіцяє розпочати підготовку до реконструкції прикордонної дороги КПП Смільниця – Старий Самбір. Як розповіла речниця Служби Оксана Богуш, відповідні дозволи видали ще минулого тижня. Втім, основні ремонтні роботи на цій дорозі будуть проводитись вже з 2021 року. За планом, ремонту підлягатиме 18 км прикордонної дороги. Вартість робіт оцінюють у 2 млн євро.

«Зараз підрядник займається мобілізацією необхідних ресурсів. Можливо, буде і фрезерування наявного покриття, роботи з освітлення тощо. Весь основний масив, як і з ділянкою Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, робитимуть наступного року», – пояснив у коментарі місцевому виданню Tvoemisto.tv керівник Служби Олег Береза.

ремонт прикордонної дороги кпп смільниця-старий самбір

Як відомо, у 2020 році Служба автомобільних доріг Львівщини взялась за ремонт одразу п’яти прикордонних із Польщею доріг. Зокрема, йдеться про такі автомобільні шляхи:

  • Грушів – Немирів (9 км);
  • Червоноград – Рава-Руська (53,14 км);
  • Яворів – Грушів (20 км);
  • Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (46,4 км);
  • КПП Смільниця – Старий Самбір (18 км).

Крім цього, влітку розпочався ремонт автомобільної дороги О141003 Мостиська-Краковець, яка фактично об’єднує два пункти пропуску на кордоні з Польщею. Ділянку у 19,1 км обіцяють завершити до кінця 2020 року - тут запланували поточний середній ремонт. На ремонт прикордонної дорожньої інфраструктури Україна ще кілька років тому отримала від польського уряду кредит на суму 60 млн євро. 

⇒ Читайте також:

Швидкісною дорогою з Жешува до Варшави: триває ремонт на 11-ти ділянках S19

Новий прямий рейс FlixBus Київ-Варшава і розклад зимових польотів Ryanair в Польщі

Мандрівники з Польщі нарікають на недбалість польських службовців на кордоні з Україною

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах