Прикордонну дорогу Грушів-Немирів розширять на додаткову смугу руху

23 Листопада 2020
ремонт прикордонних доріг до польщі 2020

У 2019 році, заручившись фінансовою підтримкою польської сторони, український уряд планував реалізувати одразу декілька інфраструктурних проектів у прикордонній зоні. Та коронакриза і карантин внесли свої поправки у плани Держмитниці. На невизначений термін перенесли реалізацію проекту електронної черги на перетин кордону через КПП Краковець-Корчова, а також початок ремонтних робіт на самому пункті пропуску. Окрім того, на 2020 рік планувалась реконструкція траси М10 Львів-Краковець, однак поки що проект існує лише в документах.

Та все ж, деякі прикордонні об’єкти інфраструктури таки дочекались обіцяного ремонту. Так, цими днями стало відомо, що на дорозі Грушів-Немирів з’явиться додаткова смуга руху автомобілів. Вона має розвантажити ділянку дороги на під’їзді до пункту пропуску через кордон з Польщею Грушів-Будомєж. Детальніше про проект читайте далі у нашій новині. 

ремонт прикордонної дороги до грушеваgoogle maps

На під’їзді до КПП Грушів-Будомєж збудують додаткову смугу руху

Компанія “Онур” виграла тендер на будівництво додаткової смуги руху на прикордонній дорозі Т-14-03 Грушів – Немирів, що на території Львівської області. Ця дорога безпосередньо веде від смт Немирів до пункту перетину кордону з Польщею “Грушів-Будомєж”. Як повідомляють в “Укравтодорі”, загальна протяжність ділянки, на якій проведуть реконструкцію, складає 1,6 км. Ремонтні роботи оцінили у близько 40 млн гривень. 

Як наголошують в “Укравтодорі”, розширення цієї прикордонної дороги зробить проїзд у напрямку від КПП у Грушеві більш комфортним. В межах реконструкції виконавець також зобов’язався облаштувати пішохідні тротуари та зовнішнє освітлення. 

“У Львівській області цього року розпочалася реалізація так званого "польського кредиту", який мав запрацювати ще 2016, але по факту нічого не було зроблено. В цьому році ми завершимо дорогу до КПП “Грушів”, в рамках цього ж проєкту робимо дорогу до Рава-Руської. У 2021 ми продовжимо оновлювати прикордонну інфраструктуру, що відкриває нові транзитні та туристичні можливості для регіонів”, - повідомив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

ремонт прикордонних доріг на львівщині 2020

Нагадаємо, зараз на Львівщині триває ремонт одразу кількох прикордонних доріг. Так, в Укравтодорі повідомили про те, що добігає кінця реконструкція трас Мостиська – Краковець (19 км) та Яворів-Грушів (20 км). Роботи проводяться завдяки кредитним та грантовим програмам ЄС. 

“Дорогу Т- 14- 20 ремонтуємо за кошти так званого «польського кредиту» у межах програми “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”. Дорогу Мостиська – Краковець ремонтуємо за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури” за Програмою транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020”, - наголосив Олександр Кубраков.

Крім цього, на Львівщині завершився ремонт прикордонної дороги до майбутнього пункту пропуску Нижанковичі-Мальховіце. А вже з 2021 року розпочнеться ремонт прикордонної дороги КПП Смільниця – Старий Самбір.

⇒ Читайте також:

Коли Євросоюз буде готовий відкрити кордони для українців?

Прикордонний рух у вересні 2020-го був більшим, ніж минулоріч. Дослідження

Як вдало запланувати авіаподорож в часи пандемії

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах