Як виглядатиме пункт пропуску “Краковець-Корчова” після реконструкції. Візуалізація

26 Грудня 2019
кпп краковець-корчова після реконструкції

Подорожувати з України до Польщі останніми роками стає все простіше та зручніше. “Укрзалізниця” запровадила кілька зручних прямих сполучень з прикордонним Перемишлем, в Україну впевнено увійшли та продовжують розвиватись європейські лоукост-авіакомпанії, розбудовується мережа автобусних маршрутів до польських та європейських міст. 

Та найпопулярнішим способом потрапити до Польщі досі залишається перетин кордону власним автомобілем через традиційні пункти пропуску. Цю тезу доводить ситуація з довжелезними чергами на кордоні Україна-Польща напередодні різдвяних свят, яка повторюється з року в рік. 

⇒ Ситуація з чергами на кордоні з Польщею станом на 24 грудня 2019 року

Аби покращити ситуацію на кордоні в інфраструктурному плані у 2020 році Державна митна служба України планує відремонтувати 16 чинних пунктів пропуску через державний кордон, зокрема й тих, що ведуть до Польщі. Український уряд, зокрема, хоче відремонтувати популярний серед водіїв КПП “Краковець-Корчова”. Частину коштів на реалізацію проекту в кредит надає польська сторона. 

краковець митниця

Реконструкція КПП “Краковець-Корчова” - що зміниться в 2020 році?

Про плани Української митниці стало відомо ще в листопаді 2019 року. А цими днями в мережі опублікували візуалізацію змін, які чекають на пункт пропуску в Краковці в найближчому майбутньому.

границя онлайн камера краковець

Варто зазначити, що Польща надає Україні кредит на реконструкцію одразу трьох КПП у Львівській області. Так, окрім “Краковця-Корчови” ремонт також проведуть у пунктах пропуску "Рава-Руська-Гребенне" та "Шегині-Медика". Відомо, що частину кредитних грошей призначать на облаштування в Раві-Руській інфраструктури для пішого перетину кордону. 

Щодо КПП “Краковець”, то після реконструкції тут з’явиться оновлена ділянка для легкового автотранспорту та автобусів, павільйони для оформлення легкових авто, червоний та зелений коридори для легковиків, туалети і магазини. В’їзд у зону паспортного та митного контролю виконуватимуть через світлофори, а виїзд – через шлагбауми. Оновивши інфраструктуру цього КПП, в Держмитниці очікують пропускати через нього до трьох тисяч автомобілів за добу. 

як буде виглядати оновлений кпп в краковці

Щодо інших КПП на кордоні з Польщею, то впродовж 2020 року планують вдвічі збільшити пропускну здатність КПП “Устилуг-Зосін”, а також капітально відремонтувати пункт “Ягодин-Дорогуськ”. До того ж, уряд обіцяє побудувати кілька нових пунктів пропуску до Польщі: “Лопушанка – Міхновець”, “Нижанковичі-Мальховіце”, “Боберка-Смольник” (Львівська область), “Адамчуки-Збереже” (Волинська область), “Лубня-Волосате” (Закарпатська область).

Нагадаємо, пункт пропуску “Краковець-Корчова” стане першим КПП, на якому запровадять електронну чергу на кордоні з Польщею

Ккрім цього, у 2020 році уряд планує взятись за ремонт дороги М10, що веде зі Львова до Краковця. 

карта платних доріг польщі

Додамо, від КПП у Корчові і аж до кордону Польщі з Німеччиною веде швидкісна автострада А4, загальною протяжністю 670 км. На ділянці з Кракова до Вроцлава проїзд автомагістраллю є платним. Разом з тим, від польсько-українського кордону до Кракова поки що можна проїхати безкоштовно. Та ситуація може змінитись у будь-який момент.

Поки що урядовці не оголошують про точну дату, коли відрізок Корчова-Краків стане платним. Але про таку ймовірність говорять ще з 2016-2017 років. Раніше кінцевим терміном впровадження оплати на цій ділянці називали 2019 рік. За проїзд 260-кілометровим відрізком від кордону і до Кракова доведеться заплатити щонайменше 26 злотих. 

Радимо відслідковувати ситуацію з чергами на польському кордоні за допомогою наших онлайн-камер

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах