На польських дорогах з’являться нові фоторадари

20 Січня 2021
автоінспекція на дорогах польщі

Головна інспекція автомобільного транспорту в Польщі оголосила тендер на закупівлю та доставку нових фоторадарів для польських доріг. Спеціальне обладнання планують встановити на 30 найбільш небезпечних перехрестях в 18-ти містах Польщі, зокрема у Варшаві, Лодзі, Катовіцах та Щецині, передає auto.wprost.pl

За словами речниці Головної автоінспекції Польщі Моніки Ніжняк, Інститут автомобільного транспорту спеціально проаналізував безпеку руху на дорогах Польщі і виявив ряд перехресть, де ризик потрапляння в ДТП є найбільш високим. Йдеться, зокрема, про перехрестя вулиць А. Міцкевича та С. Жеромського в Лодзі, алеї Примаса Тисячоліття і вул. Вольської у Варшаві, вул. Королеви Ядвіги та вул. Кілінського в Новому Сончі тощо. 

“На цих, а також 27-ми інших перехрестях в 18-ти містах ми плануємо монтувати фоторадари, які фіксуватимуть рух автомобілів на червоний сигнал світлофора”, - пояснила Моніка Ніжняк і додала, що нове обладнання невдовзі з’явиться і на перехрестях у Білостоці, Плоцьку, Катовіцах, Кельцах і Щецині.  

фоторадари на дорогах польщі

Відтак, фоторадари полюватимуть на тих водіїв, які ігнорують світлофори і виїжджають на перехрестя на червоний сигнал. Як пояснила речниця Автоінспекції, нове обладнання фіксуватиме дані, необхідні для ідентифікації автомобіля, водій якого порушив ПДР, а також обставини події. 

Крім цього, Головна інспекція автомобільного транспорту в Польщі планує придбати спеціальні транспортні засоби, що визначатимуть перевищення допустимої швидкості на польських дорогах. Весь тендер на нові пристрої дорівнює сумі 162 мільйони злотих. 137,7 млн злотих - це кошти, надані Європейським Союзом. 

Детальніше про те, як працюють фоторадари на дорогах Польщі можна дізнатись ТУТ

⇒ Читайте також:

В Польщі за порушення ПДР, яке зафіксував фоторадар, штрафуватимуть власників авто

Власне авто в Польщі: рейтинг міст, де водіям живеться найкомфортніше

Електронні водійські права в Польщі: хто і як може користуватись

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах