Майже 200 тисяч українців відвідали Польщу з метою туризму за останнє півріччя

24 Липня 2018
туризм в Польщі

Польща - країна багатогранна і різностороння. Тут і справді є на що подивитися: захотіли моря - ось вам Польська Балтика, хочеться в гори - ласкаво просимо в Закопане чи Татри, любите красиву архітектуру, замки, історію та легенди - вирушайте в подорож польськими містами та містечками

Туризм в Польщі

В Польщі є буквально все, чого так шукають туристи і мандрівники: і замки та споруди, що просякнуті наскрізь історією, і сучасні хмарочоси та бізнес-центри, і торгово-розважальні комплекси. Польща комфортна як для подорожі з дітьми, так і для екстримальних мандрівок горами, велосипедом чи просто автостопом.

Туризм в Польщі

Не дивно, що останнім часом туристична галузь в Польщі процвітає: готелі та ресторани в Польщі з'являються як гриби після дощу, а туристів з кожним роком стає все більше, особливо відтоді, як Польща у 2004 році стала членом ЄС.

Згідно з даними GUS (Головного статистичного управління Польщі), станом на кінець 2017 року по всій країні нараховувалось 2 540 готелів, при чому з них:

  • 65 готелів 5-зіркових
  • 374 готелі 4-зіркові
  • 1 259 готелів 2-зіркових
  • 149 готелів 1-зіркових
  • 111 готелів, які ще не отримали категоризації

У порівнянні з 2008 роком, тобто буквально десятиліття тому, кількість готелів в Польщі зросла на 1 190 об'єктів. Тільки уявіть - за десять років - майже 2 тисячі готелів!

готелі в Польщі

Щороку Польща приваблює туристів не лише своєю неймовірною архітектурою міст та незайманою природою, а й цікавими заходами, фестивалями, концертами та виставками, які проводяться тут чи не щомісяця - як у великих містах, так і у віддалених селах та містечках. 

Читайте також:

Музичні фестивалі та концерти в Польщі

7 найкрасивіших фестивалів та свят у Польщі

Туристи в Польщі у 2018 році

Головне управління статистики порахувало кількість закордонних туристів, на основі даних із сектора проживання в Польщі, тобто підсумувало кількість тих іноземців, які приїжджали з метою туризму та зупинялися в Польщі на нічліг в готелях чи хостелах.

Згідно з отриманими даними, з січня по травень цього року закладами проживання на території Польщі скористалися 9,3 млн осіб, зокрема з них 2,2 млн - це власне туристи з-за кордону. 

Туристи в Польщі у 2018 році

Відтак, було підраховано, що найчастіше Польщу відвідують туристи з Німеччини, Великобританії та України:

  1. з Німеччини - 605,5 тисяч
  2. з Великобританії - 211,2 тисяч
  3. з України - 184,1 тисячі

Найбільше іноземців в Польщу за останні півроку приїжджало з Німеччини. На другому місці за кількість туристів в Польщі опинилася Великобританія, ну а третє місце посіли гості з України - їх за останнє півріччя з метою туризму завітало до Польщі майже 200 тисяч.

Що цікаво, поляки також підрахували, з якої європейської країни до них в гості приїжджають найрідше. Виявилося, що найменше в Польщі туристів з Кіпру - за перші п’ять місяців цього року в Польщі побували лише 1 299 осіб з цього популярного для туристів з усього світу острова.

Нагадаємо, що для того, аби відвідати Польщу в туристичних цілях українцю достатньо мати лише біометричний паспорт (та дитячий закордонний паспорт, якщо ви подорожуєте із дітьми) та достатню суму коштів при перетині кордону до Польщі.

Туристи в Польщі

Читайте також: 10 корисних лайфхаків для тих, хто зібрався в Польщу

А якщо ви вирішили вже невдовзі відвідати цю країну, рекомендуємо вам почитати наступні статті, які стануть вельми корисними і пізнавальними для українського туриста в Польщі:

Куди саме поїхати в Польщі:

Літній відпочинок в Польщі: куди поїхати та на що подивитись

Відпочинок в Сопоті: море, піщані пляжі та неймовірна архітектура

Найкращі гірські місця Польщі для туристів

Топ-10 місць для відпочинку з дітьми в Польщі

Доїзд до Польщі:

Як дешево доїхати в Польщу

Поїзди до Польщі

Літаком в Польщу

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

На що подивитись в Польщі:

7 найкрасивіших фестивалів та свят у Польщі

Найвищі будівлі Польщі. Топ-10

Топ-10 цікавих музеїв у Польщі, про які ви, ймовірно, не знали

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах